От 24.05.2011 стартира новата визия на сайта и всички новини и публикации ще са на следния адрес: Nessebar-News.com
 
News from NessebarLK-Nesebar Фотогалерия и е-картички от Несебър
Начало
Политика
Общество
Анализи и коментари
Култура-образов.
Спорт
Туризъм
Бургаска област
НЕСЕБЪР
СВЕТА
Живец
Интервю
България
Парл.избори -2009
Лайънс клуб-Несебър
Икономика
Крими
Омбудсман
Европейски съюз
НАПОС
 
 
 
Важно ли е присъединяването ни към Договорът Шенген
ДА
НЕ
НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
 
 
June 2021
ПВСЧПСН
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
   
По ред на номерата. Депутатите в НС 
От: 07-Юли-2009 19:22;  Прочетена: 2492 пъти   
Автор(източник): Dnes.bg

Снимката в цял размер... Click to enlarge?116 са депутатите, с които ще разполага ГЕРБ в бъдещия 41-ви парламент на страната.

Това сочат данните при 100% обработени протоколи от страната и чужбина.

БСП ще има 40 депутати, а ДПС – 38.

"Атака" е четвърта сила с 21 народни представители.

Синята коалиция ще се задоволи с 15, а РЗС на Яне Янев – с 10.









По ред на номерата. Депутатите в НС


 


 

4 години нови лица и познати физиономии ще търкат банките







По ред на номерата. Депутатите в НС

Снимка: БГНЕС


116 са депутатите, с които ще разполага ГЕРБ в бъдещия 41-ви парламент на страната.

Това сочат данните при 100% обработени протоколи от страната и чужбина.

БСП ще има 40 депутати, а ДПС – 38.

"Атака" е четвърта сила с 21 народни представители.

Синята коалиция ще се задоволи с 15, а РЗС на Яне Янев – с 10.

Ето кои прогнозни народни избраници ще търкат депутатските банки:

Благоевград

С получените 4 мандата ГЕРБ вкарва Атанас Камбитов, Георги Икономов, Митко Захов, Георги Андонов.

ДПС взе два мандата – Ахмед Доган, Алиосман Имамов, Муса Палев (Доган обаче е и мажоритарен победител и ще освободи едно място в листата – бел. ред.)

БСП (1) – Корнелия Нинова

РЗС (1) – Яне Янев

"Атака" (1) – Огнян Тетимов


Бургас

ГЕРБ е първи с пет мандата. В 41-вото народно събрание ще влязат: Божидар Димитров, Димитър Петров, Галина Георгиева, Стоян Гюзелев, Иван Вълков, Тодор Йосифов (Божидар Димитров е и мажоритарен победител и ще освободи място в листата – бел. ред.)

БСП вкарва двама: Пламен Орешарски, Пенко Атанасов

ДПС също двама – Джевдет Чакъров, Дурхан Мустафа

Двама остават и за Атака: Волен Сидеров, Стоян Иванов, Валентин Касабов (зависи откъде Сидеров ще предпочете да влезе като депутат, той е кандидат и във Варна – бел. ред.)

Варна

Седем мандата взима ГЕРБ – Павел Димитров, Свилен Крайчев, Димитър Атанасов, Емил Радев, Светослав Неделчев, Даниела Петрова, Николай Костадинов

Атака (2) Волен Сидеров, Димитър Карбов, Камен Петков (ако Сидеров се откаже от тази листа и предпочете бургарската)

БСП получи два мандата за Сергей Станишев и Андрей Пантев, за ДПС остана един на Йордан Цонев

Велико Търново

Христо Христов, Евгени Стоев и Мирослав Петков ще са тримата депутати на ГЕРБ от старопрестолния град.

РЗС (1) - Цветан Цветанов

БСП (1) - Бойко Великов

ДПС (1) - Камен Костадинов

"Атака" (1) - Борислав Стоянов

Синя коалиция (1) - Ваньо Шарков

Видин

ГЕРБ (1) - Владимир Тошев

РЗС ( 1) - Кристияна Петрова

БСП (1) - Михаил Миков

Враца

ГЕРБ (2) - Николай Коцев, Мирослав Найденов

БСП (1) - Георги Божинов

РЗС (1) - Марио Тагарински

"Атака" (1) - Венцислав Лаков

Синята коалиция (1) - Асен Агов

Габрово

ГЕРБ (2) - Красимир Велчев, Галина Банковска, Иван Иванов (Красимир Велчев е мажоритарен победител в София)

БСП (1) - Ивелин Николов

Синята коалиция (1) - Мариана Даракчиева

Добрич

ГЕРБ (2) - Румен Иванов, Светомир Михайлов

ДПС (2) - Корман Исмаилов, Рушен Риза

"Атака" (1) Валентин Иванов

БСП (1) - Петър Димитров

Кърджали

ДПС взима в Кърджали три мандата за Лютви Местан, Ремзи Осман, Хасан Азис

ГЕРБ също успя да спечели един за Вежди Рашидов

Ловеч

ГЕРБ (2) - Анатолий Йорданов, Станка Шайлекова

"Атака" (1) - Кирил Гумнеров

БСП (1) - Евгений Узунов

Монтана

ГЕРБ (2) - Искра Фидосова, Димитър Аврамов

РЗС (1) - Бисерка Петрова

БСП (1) - Янаки Стоилов

Синята коалиция (1) - Любомир Иванов

Пазарджик

ГЕРБ (4) Иван Иванов, Гинче Караминова, Никола Белишки, Красимира Симеонова, Ангел Даскалов (Иван Иванов е мажоритарен победител)

ДПС (2) - Делян Пеевски, Искра Михайлова-Копарова

БСП (2) - Георги Пирински, Георги Петърнейчев

Перник

ГЕРБ (2) - Владислав Димитров, Петър Петров

РЗС (1) - Димитър Колев

БСП (1) - Ангел Найденов

Плевен


ГЕРБ (3) - Цецка Данговска, Ивелин Николов, Пламен Петров, Христина Янчева (Цецка Данговска е мажоритарен победител)

БСП (2) - Румен Петков, Георги Анастасов

РЗС (1) - Дарин Матов

ДПС (1) - Митхат Метин

"Атака" (1) - Десислав Чуколов

Синята коалиция (1) - Цветан Костов

Пловдив

ГЕРБ (5) - Иван Тотев, Менда Стоянова, Стефан Дедев, Костадин Язов, Величка Шопова, Зоя Георгиева (Менда Стоянова е мажоритарен победител)

БСП (2) - Стефан Данаилов, Захари Георгиев

"Атака" (1) - Павел Шопов

Сини (1) - Димо Гяуров

Пловдив област

ГЕРБ (4) - Димитър Лазаров, Силвия Хубенова, Николай Петков, Георги Плачков, Илия Пашев (Димитър Лазаров е мажоритарен победител)

ДПС (2) - Джевдет Чакъров, Тунджай Наимов, Петя Раева (Джевдет Чакъров е водач и в Бургас и трябва да избре откъде да влезе)

БСП (2) - Петър Мутафчиев, Милена Христова

"Атака" (1) - Явор Нотев, Огнян Янакиев (Явор Нотев е избран в 23-София)

Синя коалиция (1) - Йордан Бакалов

Разград

ДПС (3) - Рамадан Аталай, Хасан Адемов, Нигяр Джафер, Белгин Шукри (Хасан Адемов е мажоритарен победител и ще освободи място в листата)

ГЕРБ (1) - Тодор Димитров

Русе

ГЕРБ (3) - Пламен Нунев, Десислава Атанасова, Светлана Найденова, Даниела Миткова (Пламен Нунев е мажоритарен победител и освобождава място в листата)

ДПС (1) - Емел Етем


"Атака" (1) - Десислав Чуколов, Любомир Владимиров (ще влезе, ако Десислав Чуколов освободи мястото, понеже е избран в друг район)

БСП (1) - Меглена Плугчиева

Синята коалиция (1) - Михаил Михайлов


Силистра

ДПС (2) - Камен Костадинов, Митхат Табаков, Гюнай Сефер (Митхат Табаков е мажоритарен победител)

ГЕРБ (1) - Стефан Господинов

БСП (1) - Антон Кутев

Сливен

ГЕРБ (2) - Десислава Танева, Диан Червенкондев, Юлиана Колева (Десислава Танева е мажоритарен победител)

ДПС (1) - Янко Янков

"Атака" (1) - Калина Крумова

БСП (1) - Асен Гагаузов

Синята коалиция (1) - Кирчо Димитров


Смолян


Към момента мандатите в област Смолян не се уточнени окончателно. По пропорционалната листа Смолян изпраща 4 народни избраници.


Местните лидери на ГЕРБ твърдят, че вотът в област Смолян ще бъде подменен, ако се допусне прехвърляне на гласове към ДПС и даване на втори мандат за движението в района.


Те направиха този коментар по повод информации в медиите, че чрез прехвърляне на гласове от секциите в Турция ДПС ще получи втори мандат в региона.


Председателят на РИК Бойко Младенов заяви, че официално от ЦИК няма информация по въпроса, но е запознат с публикации, според които ДПС получава още един мандат на базата на прилагането на съответната методика.


София – 23-ти МИР

ГЕРБ (5) - Цветан Цветанов, Теодора Георгиева, Александър Ненков, Валентин Николов, Димитър Главчев, Емануела Спасова (Цветан Цветанов е мажоритарен победител и водач на листа на още едно место, откъдето също влиза)

Синя коалиция (2) - Иван Костов, Лъчезар Тошев

БСП (2) - Румен Овчаров, Анна Янева

РЗС (1) – Атанас Семов

"Атака" (1) - Явор Нотев, Борислав Стоянов (ако Явор Нотев се откаже понеже е избран и от друг район)

София – 24-ти МИР

ГЕРБ (5) - Йорданка Фандъкова, Лъчезар Иванов, Стоян Мавродиев, Геновева Алексиева, Джема Грозданова, Стефани Михайлова (Йорданка Фандъкова е мажоритарен победител)

Синя коалиция (2) - Мартин Димитров, Веселин Методиев

БСП (2) - Любен Корнезов, Петър Курумбашев, Тодор Модев (Петър Курумбашев е общински съветник в София и може да реши да остане на поста си)

"Атака" (1) - Деница Гаджева

София – 25-и МИР

ГЕРБ (6) - Владислав Горанов, Станислав Иванов, Доброслав Димитров, Йоана Кирова, Моника Панайотова, Иван Божилов, Красимир Ципов (Моника Панайотова е мажоритарен победител)

БСП (2) - Сергей Станишев, Валентина Богданова, Александър Радославов (Сергей Станишев е водач и на друга листа)

Атака (1) - Камен Петков

Синята коалиция (1) - Екатерина Михайлова

София област

ГЕРБ (2) - Емил Димитров, Светлин Танчев, Даниел Георгиев (Емил Димитров е и мажоритарен победител)

БСП (2) - Кирил Добрев, Драгомир Стойнев

ДПС (1) - Емил Иванов

"Атака" (1) – Николай Пехливанов

Стара Загора

ГЕРБ (4) - Живко Тодоров, Недялко Недялков, Нели Калнева-Митева, Емил Караниколов

БСП (2) - Евгений Желев, Спас Панчев

РЗС (1) - Тодор Великов

ДПС (1) - Лютви Местан

"Атака" (1) - Петър Хлебаров

Синята коалиция (1) - Иван Иванов

Търговище

ДПС (2) - Касим Дал, Тунчер Кърджалиев, Ердоан Ахмедов (Касим Дал е мажоритарен победител)

ГЕРБ (1) - Лили Иванова

БСП (1) - Румен Овчаров, Румен Такоров (ако Румен Овчаров влезе от другата листа)

Хасково

ГЕРБ (3) - Иван Иванов, Делян Добрев, Фани Христова, Иво Димов (Делян Добрев печели като мажоритарен кандидат)
 


ДПС (2) - Юнал Лютфи, Гюнер Сербест

"Атака" (1) - Станислав Станилов

БСП (1) Емилия Масларова

Шумен


ГЕРБ (2) - Ивайло Тошев, Красимир Минчев

ДПС (2) - Касим Дал, Христо Бисеров, Четин Казак (Касим Дал е мажоритарен победител)

БСП (1) - Димитър Дъбов

Ямбол

ГЕРБ (2) – Александър Стойков, Анастас Анастасов, Светослав Тончев (Анастас Анастасов е мажоритарен победител)

Атака (1) - Павел Шопов, Огнян Пейчев (Павел Шопов е избран и от друг район)

БСП (1) - Атанас Мерджанов

А ето и избраните мажоритарни кандидати:

Благоевград - Любен Татарски, ГЕРБ

Бургас - Божидар Димитров, ГЕРБ

Варна - Красимир Петров, ГЕРБ,

Велико Търново - Цветан Цветанов, ГЕРБ

Видин - Любомила Станиславова, ГЕРБ

Враца - Николай Коцев, ГЕРБ

Габрово - Галина Банковска, ГЕРБ

Добрич - Румен Иванов, ГЕРБ

Кюстендил - Валентин Микев, ГЕРБ

Кърджали - Ахмед Доган, ДПС

Ловеч - Анатолий Йорданов, ГЕРБ

Монтана - Пламен Цеков, ГЕРБ

Пазарджик - Иван Иванов, ГЕРБ

Перник - Ирена Соколова, ГЕРБ

Плевен - Цецка Данговска, ГЕРБ

Пловдив - Менда Стоянова, ГЕРБ

Пловдив област - Димитър Лазаров, ГЕРБ

Разград - Хасан Адемов, ДПС

Русе - Пламен Нунев, ГЕРБ

Силистра - Митхат Табаков, ДПС

Сливен - Десислава Танева, ГЕРБ

Смолян - Даниела Проданова, ГЕРБ

23-ти МИР - София - Борис Грозданов, ГЕРБ

24-ти МИР - София - Моника Панайотова, ГЕРБ

25-и МИР - София - Красимир Велчев, ГЕРБ

София област - Емил Димитров, ГЕРБ

Стара Загора - Иван Колев, ГЕРБ

Търговище - Касим Дал, ДПС

Хасково - Делян Добрев, ГЕРБ

Шумен - Георги Колев, ДПС

Ямбол - Анастас Анастасов, ГЕРБ

3S SOT
Читателски коментари
Вашия коментар (Прочетете правилата!)
Име: 
Латиница/кирилица: (?)

 
  Почивка в:
    Несебър - сайт
    Хотели
    Квартири
    Имоти
    Заведения
    Сл. бряг - сайт
    Хотели
    Квартири
    Имоти
    Заведения
    Св. Влас - сайт
    Хотели
    Квартири
    Имоти
    Заведения
    Равда - сайт
    Хотели
    Квартири
    Имоти
    Заведения
    Обзор - сайт
    Хотели
    Квартири
    Имоти
    Заведения
  Holiday in :
    Nessebar
    Hotels
    Apartments
    Real Estates
    Bar & Food
    Sunny Beach
    Hotels
    Apartments
    Real Estates
    Bar & Food
    Sveti Vlas
    Hotels
    Apartments
    Real Estates
    Bar & Food
    Ravda
    Hotels
    Apartments
    Real Estates
    Bar & Food
    Obzor
    Hotels
    Apartments
    Real Estates
    Bar & Food

Включете се!

 
СВА2000
 
  ПОРЪЧАЙТЕ СИ ВАШИЯТ САЙТ !

Атрактивно помещение в Несебър

ВАШИТЕ ИЗГОДНИ ЗАСТРАХОВКИ В НЕСЕБЪР !

А ВИЕ ЗАСТРАХОВАХТЕ ЛИ ДЕТЕТО СИ ?

ПОДАРЕТЕ СИ ПОЧИВКА В НЕСЕБЪР !

 
 
Адмирал
 
   АДМИРАЛ БРОКЕР
 Община Несебър
 Авт.линии-Несебър
 Moreto.net
 Обяви за работа
 RuseNEWS
 Хотели в Несебър
 Времето в Несебър
 nessebarmedia.com
 СПА Хотели
 Поморие e-News
 Guide - Bulgaria.com
 HOTELS.BG
 Почивка.bg
 PureBulgaria.com
 
в.
   Бургас футбол
 Агенция "Фокус"
 Вестник "Слънчев бряг прес"
 
|| УВАЖАЕМИ ЧИТАТЕЛИ,ПОРАДИ ПРОФИЛАКТИКА И РЕКОНСТРУКЦИЯ САЙТЪТ НЕСЕБЪР НЮЗ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ ОБНОВЯВА НЕРЕДОВНО ДО КРАЯ НА МЕСЕЦ МАЙ !МОЛИМ ЗА РАЗБИРАНЕ И ИЗВИНЕНИЕ ,ЗАЩОТО СЛЕД ТОВА ТОЙ ЩЕ БЪДЕ ОЩЕ ПО-ХУБАВ И ЖЕЛАН ! ||  

© 2004-2005 - Nessebar-News.com
гр.Несебър; ул."Струма" 6; Тел./факс: 0554/45404; E-mail: k_kosev@abv.bg
Ползването на информацията става свободно, при условие, че се цитира източника!

Web development by Aristidov.com.